| KittyPow a întrebat:

Ajutor pliz! spuneti-mi va rog niste metode cum poti uita mai repede un baiat ce-l iubesti? mersi dau fundita la cea mai buna metoda!

2 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Hmm...nu te mai gandi la el in primul randlaughing. Apoi: sterge-l de pe mess daca il ai, de pe facebook, sterge orice poze ai cu el[eventual fa un DVD cu ele, dar nu te uita acum la el], ignora-l cat de mult poti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de obicei daca nul mai vezi il uiti(asta daca nu-i in clasa cu tine sau ceva de genu) sau daca intalnesti un baiat mai dragut de care sati placa, sigur il vei uita