| HardcoreCountry a întrebat:

Ajutor repede TPU!
Cum sa o intreb pe mama daca ma lasa sa merg la tata, cum sa-i spun sa nu se supere? Si daca se supara, cum procedez? Doamne, incep sa-mi urasc viata!
Mentionez ca maine merg la tata fiindca face o festanie sau asa ceva.
Funda si multumesc...

3 răspunsuri:
| alexaalbu a răspuns:

Pai nu sunteti o familie cred ca tatal tau este divortat nu? pai ii spui asa. mama nu mai pot sta fara sa il vad pe tata! te rog lasa-ma si nu te supara pe mine!
funda?

| Nowingsangel a răspuns:

Sa inteleg ca parintii tai sunt despartiti...
Pai intra si tu in vorba cu ea, si adu vorba de tatal tau...
Si intreab'o. adica nu stiu, de ce nu te-ar lasa?
O sa inteleaga

| Anonima_7412 a răspuns:

O poti intreba direct...sigur o sa inteleaga, este tatal tau ar trebui sa stai si cu el. nu-ti face griji.