| cosmin50000 a întrebat:

AJUTOR TPU nu stiu cum sa reactionez! chiar nu stiu! wtf! am prins-o pe iubita mea ca se saruta cu prietena ei! am ramas masca! gelos nu am putut sa fiu! dar nu am stiut cum sa reactionez! doar am ris!

9 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

Once a cheater always a cheater...sau cum era?
Once a cheetah, always a cheetah?
Si eu as fi ras...si as fi facut situatia si mai jenanta.

| darrio2007 a răspuns:

Sex in trei.

| NAT0 a răspuns:

laughing).
Ești bine. Sari pe ele, mușcă-le.laughing

| Desireღ a răspuns:

Menage a trois.

| tickey a răspuns:

Prietena ta e posibil sa fie bisexuala. Nu e nimic rau in asta. Daca tu esti de acord cu chestia asta, nu e nici o problema. Ai putea sa propui sa faceti un cuplu de 3. Tu iesi foarte in castig.

| cosmin50000 explică (pentru tickey):

Dar oare voi avea o viata normala? cu doua?

| tickey a răspuns (pentru cosmin50000):

Normala nu o sa fie, dar o sa fie placuta, de asta sa fii sigur. Nu te sfatuiesc ca relatia in 3 sa dureze foarte mult. In legatura cu prietena ta, poti sa deschizi subiectul, sa ii spui ca nu te deranjeaza ca sa sarutat cu o fata dar vrei sa stii ce intentii are pe viitor.

| cosmin50000 explică:

Vreau sa renunt la ea! eu vreau o relatie serioasa!

| fatatimidaaa a răspuns:

Ar trebui sa o intrebi cate putin subtil, nu cu sute de intrebari. Poate a fost din greseala...