| Dianka13 a întrebat:

Ajutor urgent mama mea mâine are ziua de naștere iar eu nu știu ce cadou sa ii fac si am doar 20 de lei urgent dou funda

Răspuns Câştigător
| măcheamăăăî a răspuns:

Scoate o poza cu voi doi si cumpara o rama.Dar cred ca simplul fapt de a-i spune la multi ani si de a o pupa pe obraz o va bucura mai mult decat orice lucru material.
P.S: Daca stii ca citeste, ia-i o carte happy
La multi ani mamei tale!

2 răspunsuri:
| justmebi a răspuns:

Ii iei un buchet de flori\ghiveci.
si poti sa ii faci tu ceva gen o felicitare. gasesti pe youtube tutoriale...happy dar cred ca cel mai bun cadou pentru o mama e o imbratisare si un sincer "te iubesc".

| Rape a răspuns:

In primul rand: La multi ani mamei tale! Asa iar ca sa iti raspund la intrebare ar fi dragut:
-Un buchet de flori
-O vaza
-O rama foto
-O carte
-Un parfum
Hmmm..cam atat mi-a venit in minte... sper ca te'am ajutat. happy