| sw33tdoll a întrebat:

Ajutor va rog, nu stiu cum sa fac problema dar imi trebuie urgent pe miine, HELP PLZZ.Stabileste reactia dintre puterea calorica a unui combustibil cu caldura specifica a acestuia, daca cantitatea de caldura obtinuta la arderea unui kilogram de acest combustibil este egala cu cantitatea de caldura necesara pentru a mari temperatura unui kilogram de acelasi combustibil cu 1 °C

1 răspuns:
| Brook a răspuns:

Asta cred ca e http://andreea.free-gifts.me/? id=xbgyg16302p4yj9431bomn3nyzz8f8