| anonim_4396 a întrebat:

Ajutorrr! Urgentcryingcrying. mi-am luat in sfarsit lentile albastre, cum visam de multa vreme; dar am o maare problema-nu le pot aplicacrying. am urmat instructiunile cu atenite, dar cand le apropii de ochi imi vine sa clipesc si nu stiu, nu pot sa le puncrying ce trebuie sa fac? va rog, cei care purtati, AJUTATI-MA!crying

2 răspunsuri:
| NevastuicAaA a răspuns:

Pai trebuie sa iti ti pleoapele sa nu clipeasca big grin

| Khanikua a răspuns:

Tineti pleopele cu degetele sa nu iti mai klipeaska si apoi punele, dar sa le pui solutine din aiia care iti da pentru el sa le pui mereu ak ca o sa se usuke si o sa se krape