| opierdevara a întrebat:

Alege-ti:
Adam Sandler sau Ace Ventura?
Si ce film in care a jucat preferatul vostru v-a placut cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Hmmm,grea alegere, dar o sa-l aleg pe Jim Carry big grin iar filmele, cele din seria Ace Ventura big grin

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Adam Sandler, de ce? Fiindca nu exista Ace Ventura, doar Jim Carrey! Si daca ar fi fost sa aleg intre Adam Sandler sau Jim Carrey, cu siguranta l-as fi ales pe Jim! big grin

| ZEU93 a răspuns:

Adam Sandler, pentru ca este actor in mult mai multe filme de succes decat Jim Carrey si este un comediant mult mai bun, pe Jim Carrey ajutandu-l doar fata pe care o are laughing