| ALYNAMARYA a întrebat:

Alegeti:

1. Andreea Balan sau Andreea Antonescu

2. Justin Bieber sau Sterling Knight

3. Dulce Maria sau Anahi

4. Romani sau Rromi

5. Laptop sau Calculator

6. Frati sau Surori

Argumentati raspunsurile! big grin thumbs up

Răspuns Câştigător
| marina_4293 a răspuns:

1.Andreea Balan-ador melodiile ei:X:X
2.Sterling Knight-imi plac ochii lui, imi place cum joaca, imi place cum canta
3. Dulce Maria-e mai frumoasabig grin
4.Romani.big grin...desi nu am nimic cu romii.happy
5.Laptopul deoarece este mobil.
6.Sunt fata si intotdeauna mi-am dorit un frate mai mare.insa am noroc cu prietenii mei...imi sunt ca niste frati.deci.frati:X

22 răspunsuri:
| ♥ αη∂яєєα a răspuns:

1. O aleg pe Andreea Antonescu are niste melodii absolut superbe!
2.Sterling Knight pentru ca e de mai demult pe piata si are o voce prea mistoo!tongue
3.Anahilove struck chiar daca e mai uratica mie imi place! si adorr melodile ei!:*
4. Logic Ca romani sunt mai curatilaughing Mai politicosi! Nu fac descriminari dar asta e parerea mea.
5.Laptop pentru ca poti sa stai in pat si sa uumbli p el; x si poti sa il iei cu tine oriunde:*
6.nu stiu aici depinde eu is fata si am o sora si oo adorlove struck
Dar asta a fost parerea mea! gusturile nu se discuta!

| AnnaKrissu a răspuns:

1.Andreea Balan
2.Sterling Knight
3.Anahi
4.Romani
5.Laptop
6.niciunu

| Ioana_2793 a răspuns:

1.Andreea Balan

2.Sterling Knight

3.Anahi

4.Romani

5.Laptop

6.Surori

| mary a răspuns:

Andreea balan
sterling knight
dulce maria
aici daca zic romani o sa par rasista, daca zic rromi o sa-mi sara romanii in cap. as putea sa scriu randuri intregi despre chestia asta cu rromi si romanii dar mai bine ma abtin
laptop- are mai multe avantaje decat desktop
nu stiu. am si frate si sora dar, dat fiind ca eu sunt fata aleg sora

| Bibik a răspuns:

1 andreea antonescu e o tipa misto
2 justin asa il cheama si pe fratimiu., si ador freza lui:X:X:Xlove struck
3 dulce. e mai rebela
4 romani suntem in Romania din cate stiu
5 laptop e mai comod cu el
6 surori sunt fatalaughinglaughing

| ch0c0latemix a răspuns:

1.Andreea Balan ca are mai multe calitati

2. Justin Bieber:Xpt ca e dragut:X

3. Dulce Maria:Xtot timpul mi-a placut

4.Romani

5.Laptop:Xe mai usor de folositbig grin

6.Hmm...nu am de nici un fel... dar cred ca as prefera surori sau frati dar sa fie mai mai decat minebig grinbig grinbig grin

| ❤°º•★CiuCalAtaAeraTA[:X]★•º° ❤ a răspuns:

1.Andreea Antonescu, imi place cum canta
2. Justin Bieber puntru ca e frumos:X
3.Anahi are melodii super
4.Romani,pentru ca sunt mai civilizati
5.Laptop, este mai practic
6.Surori pentru ca sunt fata si am o sora cu care ma inteleg super bine.:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreea Balan - Pe ea am vazut-o ' live ' -
Sterling Knight - Justin e prea populat.
Dulce Maria - Imi placea de mult, de pe vremea cand era Roberta laughing.
Pas
Laptop - Nu poti cara calculatorul dupa tine.
Frati - Nu stiu cum functioneaza surorile pentru ca nu am. Dar daca ar fi sa imi imaginez mai bine nu. Fratele nu iti va lua niciodata bratara roz cu imprumut.

| Razvan a răspuns:

Nici una nici alta pentru ca le-am auzit cantand live si am plecat acasa pe trei carari, beata fonic
Habar nu am cine e al doilea tip dar dintre doua rele o aleg pe cea mai putin rea deci b)
Mayte.Se apropie de idealul feminin
Romani.Asa cum sunt, tragem la aceeasi caruta
Calculator. Old schoolsmug
Frati.Macar un frate mai mareworriedDar nu amcrying

| prettygirl_9890 a răspuns:

1)Andreea Balan-nu o cunosc pe andreea antonescubig grinlaughing
2)Desi Sterling Knight are o voce super, il aleg pe Justin deoarece freza lui e super, imi place cum se imbraca, si e super cute cand isi da parul din ochi, si din interviuri am observat ca e mai funny:X Iar miscarile lui sunt super tari, nu oricine poate sa le faca:Xhappy
3)Dulce Maria
4)Romani-nici nu trebuie sa explic de ce
5)Laptop -pentru ca poti sal duci oriunde
6)Am un frate mai mare si nul suportlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. andreea balan
2. sterling knight
3. amandoua ( chiar daca sunt complet diferite le ador )
4. romani laughing logic!
5. laptop
6. thinking

:*

| SheCanFlyy a răspuns:

1.Nici una nici alta.
2. Justin Bieber, ca la varsta lui, a avut un album pe locu 1 la bilboard, dupa albumu de debut al lui Stevie Wonder, din 90.
3.Nici una nici alta, nu-mi place si nu mi-a placut Rebelde.
4.Romanii normal, nu cred ca e cazu sa argumentez.
5.Eu folosesc calculator, dar mi-as dori un MacBook Pro.
6.Eu nu am nici una nici alta, dar mi-as dori o sora, cu care sa pot vorbi, sa imi pot impartasi secretele.

| Tourniquet a răspuns:

1. Andreea Balan - pe Andreea Antonescu nu am auzit de ea asa. happy
2. Sterling Knight - e dragut, dar pe Justin B. nu l-as alege never. oh go on
3. Dulce Maria - de cand a aparut o ador laughing
4. Romani - pentru ca sunt romanca. thinking
5. Laptop - comod si usor. day dreaming
6. Surori (sora) - pentru ca sunt fata big grin

| Ana a răspuns:

1.Andreea Balan
2.Niciunul
3. Dulce Maria
4.Romani
5.Laptop
6.Frati

| ana99girl77 a răspuns:

1. Andreea Balan
2. 20% justin si 90% sterling ca e mai frumos
3.Anahi
4.Romani
5.Laptop
6.ambele

| crissydiana a răspuns:

1.Andreea Balan
2. Justin Bieber
3.Anahi
4.Romani desigurhappy
5.Laptop
6.Surori
Cele alese imi plac mai mult, le consider mai bune.

| Didw a răspuns:

1. Andreea Balan (are melodii misto)
3.Anahi (e mai populara si canta mult mai bine)
4.Romanii logic (rromi nu sunt ordonati)
5.Laptop (stai unde vrei, pleci unde vrei cu el)
6.Surori (deoarece sunt fata si am ce discuta cu o soralaughing)

| Christina a răspuns:

1.Andreea Antonesc love struck imi place de cand sunt mica de ea love struck
2.Sterling Knight -mi se pare mai dragut si mai simpatic decat jb
3.Anahi -e foarte amuzanta happy
4.Romani happy -
5.laptop -e mai practica
6.Frate -mai mare ca mica.am o sora mai mica...happy

Răspuns utilizator avertizat
| 100SweetSmile4you a răspuns:

1.Andreea Balan-pentru ca este cea mai buna artista din Romania (si sa nu incepeti cu diverse comentarii jignitoare cu privire la acest lucru)...Si este idolul mea in viata...
2. Justin Bieber-Canta frumos si are potential...
3.Niciuna,nu imi plac telenovelele...Si nici RBD
4.Romani,chiar daca, odata cu aparitia manelelor, in UNELE cazuri chiar nu exista nici o diferenta.
5.Laptop-Pentru ca este mult mai ptactic si il pot folsi aproape oriunde, nu numai intr-un anumit loc.
6.Surori-Putem discuta orice, sa mergem impreuna la shopping, etc. happy

| Alii a răspuns:

Bunalove struck
1. Andreea Balan:d
2. Jblove struck. I'm a Belieber:d
3.Anahilove struck
4.Romanirolling on the floor
5.Laptopbig grin
6.Surilove struck

| asdfghjklmnb a răspuns:

1.Balan (e mai tare)
2.Sterling( e mai dragut.)
3.Anahi(canta mai bine )
4.romani(nu am nimic cu romii dar sunt romanca)
5.calculator(e mai comod)
6.frati(e tare sa ai un frate mai mare)