| anonim_4396 a întrebat:

Alergam prin casa,si am aterizat peste mama,s-a lovit rau, nu mai vorbeste cu mine, si cred ca nu mai tine la mine si ca vrea sa ma omoare.
Ce fac?
Dau funda sad

Răspuns Câştigător
| MemeGame9 a răspuns:

Nu are cum sa te omoare.Doar te iubeste.Si eu cand eram mica l-am facut pe tata sa cada din pat si si-a rupt picioru, dar este ok.
Un parinte nu ar vrea niciodata sa-si omoare copilul + ca nu ai facut-o intentionat.Te duci la ea si iti ceri scuze, ii promiti ca nu se va mai intampla..si daca tot crezi ca vrea sa te omoare vorbeste cu tata sa aiba o discutie cu ea.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aici fabulezi, că nu te mai iubește și că vrea să te omoare.
O lași să-i mai treacă supărarea și îți ceri iertare.
Pa, pa.

| christianchristian a răspuns:

Cati ani ai ma? Ai grija ca s-ar putea sa te astepte dupa colt cu un topor si un pistol laughing

| Sandrra13 a răspuns (pentru christianchristian):

rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru Sandrra13):

Auzi,de parca tu nu te-ai certat cu parintii tai.
Sunt momente in care, noi credem ca parintii ne urasc.
Asa ca, radeti la voi acasa, pentri ca voi, vreti sa ma simt prost

| Sandrra13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti o complexata. e de inteles. varsta.