| Toxic_5027 a întrebat:

Alohabig grin...Deci nu prea le am eu cu programele... faza e ca am downloadat pana acum de 10 ori winamp dar niciodata n-a mers. Vreau sa spun ca dau pe melodie si nu porneste. E ceva de la setari sau aveti voi vreo idee? multumesc:*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-ai downloadat, dar l-ai instalat? Daca da, dezinstaleaza toate versiunile precedente(plus cele instalate acum), apoi ia un buna, si instaleaz-o.

| clau_5556 a răspuns:

Sterge tot kit`ul, absolut tot, restart, google, intra pe site`ul oficial, download and listen happy iar daca nu merge, in cel mai rau caz, un format nu strica.

| Toxic_5027 explică:

Scuzati :"aveti voi vreo idee"

le-am dezinstalat versiunile precedente si l-am instalat pe asta ...numai ca atunci cand dau pe o melodie nu porneste...