| masterrares a întrebat:

Am 1.69 m si 40 kg.Sunt prea slab si nu stiu ce sa fac.Am uitat sa va spun ca am 15 ani.Care poate sa ma ajute sau care a mai trecut prin asta sa posteze un mesaj.Va multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mananca alimente precum fisticul, nucile, alunele, fructele uscate, miere, masline negre(alimente sanatoase care au un continut destul de ridicat de kilocalorii). Citeste si aici: http://feminin.netul.ro/dieta/cura-de-ingrasare/.

1 răspuns:
| 3NGL3ZUL a răspuns:

Ai 15 ani si ai 40 de kg pai eu am 100 ani si 40 de kg