| Eduard2345 a întrebat:

Am 1.80 si cand m-am cantarit aveam 86 kg si acum cred ca am 88-89kg
Am senzatia ca sunt gras unii mi-au spus ca sunt potrivit altii ca sunt pufos asa =]] voi ce spuneti?
si cum as putea sa mai slabesc macar 5 kg

1 răspuns:
| Lexusssh a răspuns:

Heyhappy ești ok cum ești acum însă dacă vrei sa mai slăbești încearcă sa faci workout-uri acasă, sau sa mergi la sală. Poate te-ar ajuta și vreo dieta, însă pe aceea trebuie sa ți-o prescrie un medic. Dacă vrei sa te ajut cu sfaturi pentru workout îmi poți scrie. Sunt sportivahappy