| anonim_4396 a întrebat:

Am 11 ani si jumatate si un 1, 76 credeti ca o sa mai cresc?

6 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Aolo, vai de mine. Eu am 11 si nu am nici 1, 40.

| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Lol fatooo.Ce dracu? Un fan Selena Gomez cat Yeti.Asta mai trebuia.

| mariamarybu a răspuns:

Vai de capul meu ce inalta esti. sigur te-ai masurat bine ca daca da atunci normal ca vei mai creste doar ca mai greu.

| IoanaXxX a răspuns (pentru mariamarybu):

La 11 ani ai 1, 76? frate esti ff inalta. o sa mai cresti dar nu prea mult pentru ca deja esti ff inalta

| ionelis12 a răspuns:

Buna! 11 ani si 1, 76 :O:O? Doamne! Ce inalta esti? Eu am 12 ani si 1, 50cryingMakr 1, 55 sa am si eucryingBv! Ai unele avantaje daca esti asa de inalta dar esti prea exagerat de inalta:pOrikm nu rad de tine.Cred ca o sa mai cresti dar nu stiu cam cat.

| madymadalina99 a răspuns:

Esti foarte inalta, si eu sunt inalta pentru varsta mea, adica am 13 ani si am 1, 67, si cred ca ar trebuie sa te duci la un medic ca sa te consulte sau daca faci vreun sport adica baschet sau handbal ar trebui sa il intrerupi. funda?