| roksyk a întrebat:

Am 12 ani. As dori sa stiu daca mai sunt alte fete de aceeasi varsta pe site cu care sa schimb impresii din diferite domenii.

10 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu am 13, insa nu stiu de ce, dar cred ca noi doua gandim diferitbig grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sunt multe fete de varsta ta aici...

| SweetCandy a răspuns:

Daca tot esti p site-ul asta cred ca e bine sa te imprietenesti q toata lumea si sa astepti impresii de la toti...happy
eu sunt un pic mai mare da' daca o sa pot sa te ajut as face-o q cea mai mare placerehappy

| Dorinel a răspuns:

Sunt stai linistitawinking

| alle_1861 a răspuns:

Da noi ceilalti putin mai mari decat tine ce avem? sad Cu noi nu poti sa schimbi pareri? Eu am 15 ani.

| roksyk explică:

Nu, nu e nicio problema ca unii dintre voi sunteti mai mari, insa doream sa vad cum gandesc alte fete de varsta mea...

| wings a răspuns:

Si eu am 12 anishori la fel ca tine! cred ca putem sa schimbam impresii

| eliza a răspuns:

Buna! si eu sunt de varsta ta dar cred ca suntem doua mentalitati diferite. pa pa!

| bonny a răspuns:

Eu am 12

| bybmada a răspuns:

Eu am 15 nu este prea mare diferenta. Daca ai nevoie de un sfat sau ceva de genu contacteazama te voi ajuta cu placere :*.