| UrbanBitch a întrebat:

Am 12 ani cum dau jos celulita?(si acum sa va spun si povestea mea ma rog...cum am ajuns sa am celulita)
Nu am mai facut sport din clasa a 2 pana intra 4.In vacanta cand am trebuia sa trec in clasa a 5 am facut numai sport si intra 5 cand am ajuns am facut pe la sfarsit si acum tot sport fac. Da problema e alta ca am inceput sa ma inalt si organismul imi cere dulce si mancare si am inceput sa mananc sunt...medie si mai vreau sa dau jos si mai mult ma tenteaza ca nu pot purta pantaloni scurti ca am celulita dar nu este celulita de aia care se vede cu ochiul liber tebuie sa strang de piele sa se vada numai ca noh... ce in aia a mea sa fac sa scap de celulita?!

Răspuns Câştigător
| aleutu a răspuns:

Poti alerga dimineata si seara timp de 30 de minute, fitnes, seara poti face baie fierbine, pentru a elimina toxinele, fara dulcuri multe decat dimineata, mese regulate, genoflexiuni la greu. ( apa foarte multa )

1 răspuns:
| anonimussssssss a răspuns:

Alergi