| andrauta a întrebat:

Am 12 ani, multi prieteni spun ca sunt draguta dar nu am nici un iubit ca restul fetelor. Am aparat dentar, credeti ca nu am prieten din cauza asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza daca ai aparat dentar...mai ai timp sa-ti faci iubit...nu sau terminat baietii

6 răspunsuri:
| smile a răspuns:

In niciun caz. o sa vina si baiatul potrivit.

| mada_9093 a răspuns:

Buna! eu nu cred ca aparatul dentar este o problema si cu siguranta daca ai intreba unul dintre baietii care au spus ca esti draguta daca vrea sa fie cu tine raspunsul ar fi DA. nu-ti mai face griji din cauza aparatului dentar.
succes!

| roberta_3262 a răspuns:

Prostii, nu e din cauza aparatului dentar.Si crede-ma ca e mai bine singura la varsta asta. Ce-ti trebuie tie bataie pe cap?laughing

| creatza_6783 a răspuns:

Buna!

chair de la 12 ani nu tb sa iti faci probleme in privinta asta

| andrauta explică:

Multumesc pentru raspunsuri au fost folositoare.

| pysy_1950 a răspuns:

Hey! Nu te agita, nu e o varsta la care sa trebuiasca sa ai prieten.Nu trebuie sa fi ca celelalte fete.