| anonim_4396 a întrebat:

[ am 12 ani ] Pareri? :

`1 ) https://www.youtube.com/watch?v=AC-Bw_cIqH8

2) https://www.youtube.com/watch?v=DwwaMjup0z4

3) https://www.youtube.com/watch?v=tPYelQTfOaQ

a) Care este cel mai bun cover?
b) Ce parere aveti despre toate?
c) Ce melodii credeti ca mi s-ar potrivi?
d) Va place? =))

Funda- celui care raspunde la toate intrebarile = asculta toate cover-urile - chiar daca sunt varza-

9 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Ieri aveai 11 ani. Mulți înainte, ce să zic. Până la Crăciun îți faci și majoratul.

| anonim_4396 explică (pentru TeoPT):

Am facut 12 pe 8. straight face Da, am implinit anii. Ti se pare asa de ciudat?!

| Gabitzzza a răspuns:

Primul nu a iesit prea bine

Cel mai multi imi place cum canti intr-a doua melodie, dar si a treia ti se potriveste, vad ca pe vocea ta se potrivesc bine melodiile Rihanei

| positivity a răspuns:

Nu ştiu, poate am eu auzul mai ciudat, dar nu-mi place nici un cover. Pur şi simplu nu ţi-au ieşit.
Cântă cu toată vocea, şi tare. Poate aşa sunetul va fi mai frumos. Nu spun că, cânți rău, pentru că nu sunt eu mare profesionistă în lălăit (cântat).
Aştept următoarele cover-uri.

| anonim_4396 explică (pentru positivity):

Mersi de parere :*

| Høst a răspuns:

Penibil...

| anonim_4396 explică (pentru Høst):

Mersi

| OoAlexaOo a răspuns:

A) 3
b) Este deranjat acel fond rosu. Cred ca puteau exista imagini si sa ramana vocea. Toti vom sti a cui este melodia respectiva, asa ca ne vom da seama ca este cover. Puteai sa te semnezi si atat. Pe langa, in afara de ultima melodie, exista locuri in care nu inteleg versurile. In sensul ca le aud, dar suna ca o bolboroseala mare.
c) Nu te cunos pentru a-ti recomanda melodii.
d) Da si nu.

| Skumpika06 a răspuns:

1) coverul nr 2
2)merge
3)1,2
4)da...