| sabin5786 a întrebat:

Am 12 ani si imi place de o fata din clasa cum as putea sa o impresionez ea are aceeasi varsta ca si mine se uita in ochii mei in fiecare ora si eu la fel. dar nu am curajul sa-i spun ca o plac. cum as putea sa ma combin cu ea? va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| rosalinda985 a răspuns:

In primul rand spune-i ca daca ati putea prieteni, va intalniti, etc.Pana cand o sa cuceresti.:*

1 răspuns:
| cristina182 a răspuns:

Te ajut eu, pai spune-i poate simte acelasi lucru pentru tine daca zici ca se uita in ochii tai si tu in ai ei funda?