| eugenciulei2001 a întrebat:

Am 12 ani si puteti sa imi spuneti de ce eu nu ma maturizez asa repede ca si ceilalti? Cine raspunde la intrebare ii dau funda!

Răspuns Câştigător
| MunteanuIoan a răspuns:

Maturizarea o sa vina cam pe la 14 ani (cel putin asta o sa crezi tu, dar o sa faci mai totul gresit) si o sa ti se-ngroase vocea, o sa ti se schimbe putin gandirea. cam atat

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu cred ca e cazul sa vb de maturizare la 12 ani

| Lawliet14 a răspuns:

Te maturizezi mai tarziu pur si simplu, nu sunt motive de ingrijorare la 12 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca fiecare este diferit, și în funcție de genele de la părinți. Întreabă-l pe tatăl tău când a început sa se maturizeze.
Oricum băieții se maturizează mult mai târziu decât fetele, asa ca nu iti fa probleme dacă ești mai copilăros.

| TiniS a răspuns:

Ai doar 12 ani. Inca ai timp sa iti traiesti copilaria nu te grabi inca sa te maturizezi mai ai timp :*