| Lorya a întrebat:

Am 13 ani, am 1.53 si cred ca nu sunt suficient de mare pentru varsta mea majoritatea colegelor mele au 1.60...Vreau sa devin handbalista dar am vorbi la liceul de sport si au spus ca daca am 1.70 cand termin a 8-a sa ma duc la ei la liceu, dar nu cred ca voi creste atat de mult pana atunci.
Ce imi recomanzi pentru a creste mai repede?, sport fac, joc handbal la echipa scolii dar tot nu da rezultate.

Răspuns Câştigător
| A12NDRA a răspuns:

Nu vreau sa te dezgurajez dar eu am 12 ani si am 1. 67, nu stiu poate asa e natia mea, inalta.Esti buna pentru handbal, dar esti buna doar de extrema.Sa cresti mai repede? pai incearca sa te agati de o bara si sa stai acolo cateva minute, poate merge.Succes!

4 răspunsuri:
| Rustin a răspuns:

Apucate de sapat gropi

| Rustin a răspuns:

Sapa o groapa

| L7L a răspuns:

laughing cand aveam 13 ani aveam 1. 72winking si nu faceam sport nai ce sa faci sa cresti mai repede... doar daca iaurturile alea danonino fac minuni si te ajuta sa cresti mai repedehappy

| güzelmelek a răspuns:

Sari coarda, date pe bara, sari... i'o am cresct 10 cm in 2 luni