| beeib a întrebat:

Am 13 ani iar prietenul meu 16 happy credeti ca mama ar fi de acord cu relatia noastra?

3 răspunsuri:
| cuteandfunny a răspuns:

Depinde de mama... eu zic sa i-l prezinti putin cate putin si nu din prima ca este prietenul tau, intreab-o si ce parere are de fete mai mici care se intalnesc, cu baieti mai mari ...nu mai stiu ce sa zic happy

| MinoreBay a răspuns:

Depinde de ce fire e mama ta daca e mai protectoare s-ar putea sa nu te lasa dar si la mine e cam aceeasi diferenta de varsta si ma lasa

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu ai varsta la care sa ai prieten, ca acel prieten nu se rezumă numai la discutii cu tine si plimbări in parc, vrea sex, ori tu nu esti pregatita fizic si psihic de sex, după varsta de 18 ani este o alta discutie, dar acum nu.