| Catalyn13Barcelona a întrebat:

Am 13 ani. Imi place de o fata care nu stiu daca ii place de minelaughing. Asa, intrebarea este: cum aflu daca ma place si daca nu ma place cum as putea sa o fac sa ma placa? Plzz raspuns! Fundaa pentru cel care ma ajutaa` happy

Răspuns Câştigător
| claaau a răspuns:

Pai incearca sa.i faci ochii dulci adica sa.i zici ca ii frumoasa, desteapta si o sa reactioneze si ea si dupa ce reactioneaza daca ai sange in tine te duci si ii zici ca vrei sa.i spui 2 chestii:buna sa stii ca vreau sa-ti spun 2 chestii dar hai intr.un loc mai retras, mergi si ii spui ce ai pe inima si o intrebi si pe ea daca e asa sau daca nu pleci si o lasi pana a2a zii si ai sa vezi k functioneaza

| Catalyn13Barcelona explică (pentru claaau):

Pai da, dar eu sunt un pic mai timid big grin

| Catalyn13Barcelona explică (pentru claaau):

Cum adica sa o intreb daca e asa? asa ce?

| claaau a răspuns (pentru Catalyn13Barcelona):

Na ai reusit ceva?

| Catalyn13Barcelona explică (pentru claaau):

Deocamdata nu i-am zis nimic laughing ca a fost racita si nu a venit la scoala big grin

7 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Pai cel mai bine este sa te duci la ea asa direct si sa o intrebi la fel de direct si sa i spui urmaotarea fraza zi bey fata tu ma placi pe mine ca eu nu mai pot dupa tine sunt topit rau de tine ca untul la soare! Hai incearca asta si vei afla rezultatul ok?

| pitiqq a răspuns:

Simpluu! happy, te dai pe langa ea. vorbesti mai mult cu ea happy, si sa afli daca te place intreaboo! daca ai tupeu bineinteles daca nu pune pe cineva sa intrebe Baftaa!

| SebiSStefan a răspuns:

Nu este prea complicat. Tot ce trebuie sa faci este sa stai putin mai mult cu ea, si sa nu te feresti din a face complimente. Poti incepe de la complimente simple (obisnuite) cum ar fi cele legate de par, etc. Apoi ai putea incerca sa devi mai subiectiv, sa ii spui ce iti place la ea, si sa ii afli parerea despre tinewinking