| LexieD a întrebat:

Am 13 ani si 1, 65-1, 67. Sunt inalta, potrivita sau scunda pentru varsta mea?
Funda si voturi!

Răspuns Câştigător
| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

Eu zic ca e numai bine.
Eu am 1.58 si am aproape 18 ani... si nu e deloc bine pentru varsta mea.Dar tu esti ok.Mai bine inalta decat piticot.

3 răspunsuri:
| Barbiiiiie a răspuns:

Hm.eu zic ca esti potrivita pentru varsta tabig grin.
Funda?:*

| browneyes99 a răspuns:

Dupa parerea mea esti potrivita.Eu am 11 ani si 1.60...Cred ca inaltimea care o ai e ok.Sunt baieti care au 1.65 la 13 ani.Deci nu iti face griji! Esti super ok!

| 1ul1a a răspuns:

Ai o inaltime potrivita varstei tale.Eu am 12 si 1, 61 happy