| Tudorchiriac a întrebat:

Am 13 ani si am 35 de kilograme, cum as putea sa ma ingras putin, si cam cate kilograme ar trebui sa aiba un copil de 13 ani?

Răspuns Câştigător
| LexiEla a răspuns:

Pe langa o alimentatie sanatoasa si sport, cauta pe magazin play aplicatia weight gain diet & easy tips. Si eu o folosesc. Daca te ajuta, funda de rog :*

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Esti in crestere, e normal sa fii mai slabut pana se finalizeaza procesul. ai grija doar sa mananci bine, de la 15 ani incolo daca nu te-ai dezvoltat natural si-ti doresti sa te mai latesti, te poti apuca de sala cu greutati.

| BroascaCuElice a răspuns:

Depinde de inaltime

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde ce inaltime ai!
Ca sa mai pui cateva kilograme, trebuie sa mananci mai mult si sa combini mancarurile, ori sa manaci 2 feluri de mancare la o masa.

| Anonima0001 a răspuns:

La 13 ani 35 kg e foarte putin, un copil de 13 ar trebui sa aiba macar in jur de 40-50 kg. Un nutritionist te-ar ajuta.