| bruhjsanuser a întrebat:

Am 13 ani și am băut cam 200ml de palinca, mi se poate întâmpla ceva? laughing

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai fi baut atata palinca erai deja in coma sau in spital... deci nu te cred, maia les ca ai venit sa scii pe forum, destul de coerent

| LisaJulie a răspuns:

Nu dar încearcă sa o lași mai moale cu alcoolul

| 1onur a răspuns:

Ai băut cu termometrul de ști și gramajul si contitatea cu atâta exactitatea...

| 1onur a răspuns:

Da se poate întâmpla multe începând cu sănătate și Sâte abonezi la Prostie grav de la o vârstă care nu știu cum a ajuns palinca aia pe mâna ta

| BabashaVlic a răspuns:

Phaaa, daca nu stiai alcoolul iti afecteaa creierul cand esti minor, acesta iti poate face creierul sa nu se mai dezvolte asa cum trebuie, ca oricum asa din poza pare ca nu prea ai, daca mai si bei esti pa pa?