| Matei4 a întrebat:

Am 13 ani si am tras 2 fumuri de tigara... Este vreo problema? Si nu mai vreau sa fumez niciodata pentru ca nu imi place. Eu doar ma ingrijorez pentru aceste doua fumuri. (tigara era una pe jumatate fumata de pe jos, a fost aruncat cu 40 de secunde inainte sa o iau sa incerc)

2 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

Daca tot voiai sa incerci sa vezi cum e puteai macar sa iei una nefolosita nu una aruncata pe jos si fumata de cine stie cine. N o sa ti se intample nimic de la 2 fumuri. Bine ca nu ai de gand sa te apuci de fumat.

| Aimwork a răspuns:

Stai calm! Nu patesti nimic de la 2 fumuri sau de la un pachet! Problemele apar in timp, dar stiu ca te.a luat ameteala, e normal! E bine ca nu vrei sa te apuci, nu merita nici banii, nici sanatatea, nici duhoarea pe care o ai in permanenta.
E cool sa fumezi doar in scoala/liceu. dupa tu ramai cu probleme si banii luati..deci nu te apuca!