| dydylutza a întrebat:

Am 13 ani si imi place mult de un baiat de varsta mea si nu stiu cum sa il faca sa ma placa... ajutati-ma plzzzz...tongue

Răspuns Câştigător
| caticata a răspuns:

Pai pune pe un prieten de a tau care se intalege bine cu el sa il intrebe ce parere are despre tine... fundita plizzz big grin:*

2 răspunsuri:
| BrUuNeTsIiCa a răspuns:

Depinde, daca se uita mult la tine inseamna ca te place. poti vorbi cu un prieten mai apropiat lui si ii spui cum stau lucrurile si zii sa va cupleze

| Gabrielaaaa a răspuns:

Daca tie iti place de el si lui nu sti daca ii place de tine cred ca ar trebui spre inceput sa il saluti,sa mai vbiti asa ca amici sa fi draguta cu el,sa fi amabila asa ca o ''prietena'' buna si tot fiind asa buni amici poate iti cere adresa de messenger si asa tot vbind pe mess,poate o sa ii si placa de tine o sa iti ceara nr de tel,o sa iesiti pe undeva poate sau daca nu, o sa ramaneti doar in statutul de amici, prieteni si tot o sa fie ceva. Bafta!