| bella3001 a întrebat:

Am 13 ani si imi place un baiat mult mai mare care e superb ...este vreo solutie sa fim amici. nu il vreau ca iubit. stiu ca e cam complicat... dar as vrea sa ne intelegem bine funda cel mai bun raspuns si mii de multumiri

3 răspunsuri:
| ησηαмє a răspuns:

Pai bagate inseama cu el si ii spui in fata buna\salut etc. vrei sa fim amici big grin?

| ησηαмє a răspuns:

Pai faci cum am ziss eu si... daca nu te baga in seama asta e (soarta) nu vrea nu vrea.Lasa-l pe el sa aleaga

| bella3001 explică:

Dar el e Dj iar eu nu pot spune ca ma inteleg bine cu el aproape ca nu stie cum ma cheama!