| Burlacu_Christi_1979 a întrebat:

Am 13 ani si nu stiu cum sa gasesc de lucru. Am nevoie de bani ajutati-ma pliz. big grin Dau funda.

6 răspunsuri:
| EllyClau a răspuns:

Daca stai ca mine, la malul marii e foarte simplu sa iti gasesti de munca. oricum, in fiecare oras poti sa gasesti de munca (ajutor de ospatar) sau..sa iti ajuti vecinii, adica sa le faci servicii pe baza de bani.

| OnuOnulică a răspuns:

Vorbește cu bătrâni și ajută-i să treacă strada...laughing

| negropantrans a răspuns:

In fiecare oras, in centru sunt oameni ce reclameaza ceva.adreseazate la ei si ei iti vor spune.o sa trebuiasca sa imparti niste foi pur si simplu.

| SparkleO a răspuns:

Angazeazate ca ospatar laughing))))

| deliqventa13 a răspuns:

Iti ajuti vecinii, e cel mai simplu

| NemNUZ a răspuns:

Du-te in centru si canta la clarinet straight face. O spun din nou, la varsta ta nu ai nevoie de bani ci de scoala (ca pe urma sa ai bani) tot ce ai nevoie iti ofera parintii. laughing