| Lolgame a întrebat:

Am 13 ani si o ador pe o colega ea nu ma prea baga in seama dar uneori se uita ciudat la mine sai spun ca o plac sau ce?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Poti incerca sa ii spui, nu ai nimic de pierdut. Ar fi cel mai bine sa faci asta personal, o inviti undeva, ii oferi o floare, ii faci un compliment bine gandit.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu stii inca de ce se uita ciudat la tine. Poate te place.Sau poate nu.Ce te costa sa intri in vorba cu ea si sa ii spui ce ai pe suflet? Curaj maxim!

| ywar a răspuns:

Vezi-ti fratioare de teme ca a inceput scoala, lasa fetele. Iti place si? nu spui si tu ca o iubesti?

| raducanumihaela a răspuns:

Spune.i ca o placi, poate si ea simte acelasi lucru dar nu vrea sa il arate;-) Daca nu risti, nu câștigi!

| FlorinMarius123 a răspuns:

Bai eu zic ca nu... mai bine povestiti ceva la un suc si in momentu potrivit ii zici ca o placi nu te duci „salut imi place de tin"!