| Edi555 a întrebat:

Am 13 ani si sunt indragostit(nebuneste) de profa de desen(desi nu e prea frumoasa in ochii mei este). ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Primu_GigiBecali_1980 a răspuns:

Ma amu nai ce sa ii faci iti recomand sa incerci sa o uiti na asta e viata

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nimic, continui sa mergi la ore

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine du-te si joaca-te Minecraft.

| dianainsta01 a răspuns:

In primul rand, cum poti sa spui ca ea nu este frumoasa, ca si cum ai crede asta, si dupa sa spui ca in ochii tai ti se pare frumoasa, cand mai devreme ai recunoscut ca nu e laughing. prostii, nu stiu ce incerci sa pari dar si tu, si eu si tot TPU-ul stim ca nu esti indragostit de nimeni nebuneste, mai ales de o profa laughing sau daca erai nu postai asta online, e un pic awkward.

| GYGYLATINO a răspuns:

Cum sa te indragostesti de profa treci peste nu ai fata de profa si plus ca nu ai sanse la ea esti mic

| GYGYLATINO a răspuns:

Cum sa te indragostesti de profa treci peste nu ai fata de profa si plus ca nu ai sanse la ea esti mic si ii vei face probleme la profa

| Ghknn a răspuns:

Crezi că ea s-ar uita la tine? Treci peste (părerea mea) big grin

| michelladin a răspuns:

Taci si-nghite laughing