| aina a întrebat:

Am 14 ani...am 42 de kg...inaltimea:1,53...ce ziceti? sunt prea slaba /grasa?

Răspuns Câştigător
| marsy a răspuns:

Cred ca e normal la virsta ta

14 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Esti bine... fa sport ca sa-ti tonifici musculatura si totul e OK

| BUBULINA a răspuns:

Deci ma enervatiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
esti rahiticaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

| BUBULINA a răspuns:

Sunt 1001 de site-uri in care sa iti verifici greutatea
daca ii intrebi pe parinti sau un medic cu siguranta te poate lamuri
sunt sute de intrebari de genul asta pe site
nu mai de asta va arde, dar sa faceti un lucru bun nu stiti
vb la generalwinking

| Ellena a răspuns:

Sunt total de acord cu @Bubulina...prea multe intrebari de genu pe acest site...

| raluca_2686 a răspuns:

Mult prea slaba.

| yourfriend_1956 a răspuns:

Esti fata sau bat? zi la mata sa iti de calumea de mancare daca vrei sa nu te ia vantul.

| mm_8352 a răspuns:

Esti f perfecta!winking

| mm_8352 a răspuns:

Daca nu-i convine "BUBULINEI" sa nu mai raspunda!

| dee dee a răspuns:

No way...shi tu? oh go on

| aina explică:

Asa si ce propui bibulino? care e problema ca te enervezi? stii unde ma doare? nu vrei sa afliwinking Si u ralucachatterbox sunt prea slaba? pai ce vrei sa fiu obeza?chatterboxdati niste raspunsuri numai aiurea...no talkingsaracele

| aina explică:

Dreptate lui "blwz" :X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt baiat si ma pricep mai bine, altfel trebuie pusa problema, depinde daca ai 42 de kg si esti plate e de rau, dar daca ai totusi niste forme nu-i bai...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am 14 ani dar am inalt. 1, 58 si greutatea peste 45 kg cred...nu sunt grasa...sunt perfecta(la corp, greutate), si tu probabil ca esti la greutatea & inalt. ta!
Pwp
Bby R

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti super slaba sa stii si sunt de acord cu bubulina