| smsamif a întrebat:

Am 14 ani. ieri i am dat vreo 4 eclere unei fete de care imi place si a cam rosit cand i le am dat. in octombrie am fost in excursie cu sora mea si a venit si ea cu clasa ei. seara am facut discoteca...eu am pus muzica si desi a fost muzica FOARTE BUNA (nu ma laud dar o multime de colegi de ai ei mi au spus asta) nu a dansat nici un pic si sora'mea imi spune ca in excursiile anterioare dansa toata noaptea... fata are 12 ani. ce credeti ma place?

3 răspunsuri:
| ARSSS a răspuns:

Ba, 4 eclere? Dumnezai, nici eu nu mananc atata laughing) glm laughing
ce naiba, fii tupeist, intreab-o u, fara rusine, daca stai sa te gandesti logic, n-ai nimic de pierdut oh go on, daca tie rusine de ea, gandeste-te ca n-are de ce, sau daca crezi ca te faci de ras, nu te faci deoarece, arati ca esti curajos tongue.
Ps. dar nu o fa ca un tzaran : " ce faci papusa? iti place de mine?"
mergi, intrii frumos in vorba cu ea, sa pari si u un pic baiat cu bun simt, mai timid, si la un moment dat ii spui ca nu mai poti tine asta in tine, ii spui ca o placi, si daca simte si ea acelasi lucru sau nu tongue
si gatahee hee, si din cate ai spus, cred ca un pic cel putin te simpatizeaza,
Esti ink copil, distreaza-te, traieste-ti copilaria tongue.

| oanaoana1995 a răspuns:

Nu stiutiu incearca sa vorbesti cu ea dar e destul de mica poate te place si ii e rusine de tine din cauza aia poate nu a dansat. pune-o pe sora ta sa vorbeasca cu ea si s-o intrebe daca simnte ceva pentru tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Off, eu dansam si pentru un eclerhee hee.
Ete a fost si ea obosita, avea neuronii in crestere laughing.