| JamesGheo_Gheo_2000 a întrebat:

Am 14 ani.Imi place de o fata fitoasa,tot incerc sa fiu cu ea,rade la glumele mele,ma lasa cateodata(cand e happy ) sa pun mana pe fund,sta in spatele meu si ne ajutam la lucrari.Ea e super populara si,,nebunatica". Multi o plac dar e ciudat ceva la ea.

Pe multi baieti lasa sa puna mana dupa gat si pe fund, dar la nimeni nu rade la glume.

Inseamna ca ma place?

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Alexa920 a răspuns:

Nu ...mai ales daca zici ca e fitoasa ar spune in fata daca ei iar place de tine te asigur pur si simplu rade la glume ..si te considera doar un amica si faza cu fundu...e cam peste tot asa

4 răspunsuri:
| sebiku a răspuns:

Ai 14 ani!
La varsta ta imi vedeam de scoala si nu puneam mana pe fundurile fetelor.
Daca lasa baietii sa puna mana pe fund, si nu are relatii "speciale" cu acestia, de la varsta asta, cand va fi mai mare, va fi o mare c*rva.
Treziti-va!

| LovellyAngel a răspuns:

Mi se pare ca doar o panarama ( mai ales la 14 ani?! ) ar lasa un baiat sa puna mana pe fundul ei, mai ales sa lase mai multi baieti.
Cred ca ai tarate in cap, si, ca majoritatea baietilor din zilele noastre, te dai in vant dupa panarame. Pai bafta, va ceda imediat daca ii bagi mana in pantaloni!

| valentingb a răspuns:

Nu, inseamna ca iti da tie impresia asta. Stie ca e frumoasa si ca toti o vreti asa ca va tine pe toti in plasa ei, si va mai da cate un cubulet de zahar cand meritati, ca unui cal dresat. Si e o... fata, cu un viitor dubios, sa spun asa.

| Dariusuu a răspuns:

La 14 ani zici?

Cred că fundul ei este popular doar.

Dar puțin contează asta.