| DuMys5 a întrebat:

Am 14 ani si nu stiu sa sarut fratuzeste si nici prietena mea nu stie. Am cateva idei da nu vreau sa le pun in actiune ca poate nu e bine. Si as sa ma ajutati

Cine ma ajuta dau funda!

Răspuns Câştigător
| Cristiann25 a răspuns:

Ma facetisa rad cu intrebari de genul! Lasand gluma la o parte pentru ca fiecare om probabil trece prin aceasta situatie trebuie sa iti iei inima in dinti si sa o saruti, totul o sa vina de la sine! Succes!

7 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=HmnOtISFP3Q
Sursa mea de inspiratie...;))

| τττ a răspuns:

Bună.
De ce să săruți franțuzește? Sărută cum vă simțiți voi bine!
Pa, pa.

| shadow72 a răspuns:

In cel mai rau caz daca esti asa disperat cauta un tutorial video pe net

| senstein a răspuns:

Fa-i oral, ve-i invata cu siguranta daca bagi botu-n savarina si limba. laughing)

| L7w7n7d7 a răspuns:

Aşteaptă să se facă facultate pentru asta.

| Earthroot a răspuns:

Exerseaza cu telecomanda.

| Dorinbogdan a răspuns:

La varsta asta... Asteapta frate totul vine de la sine