| SecretulAscunsTM a întrebat:

Am 14 ani si sunt mai fricos de fire, totii colegi de la mine din clasa se joaca jocuri horror, merg impreuna la filme horror, iar mie imi este frica, mi-as dori si eu sa merg cu ei, numai ca sunt tare fricos. Stiti vreun sfat, nu stiu, ceva care sa prind mai mult curaj, sau ceva de genul? =]] E O Intrebare mai ciudata, dar na, incerc si asta.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ia niște sirop de eroism

| Ch0co a răspuns:

Filmele horror nu sunt asa "horror" precum par. Doar unele. Incearca sa te uiti la cateva filme horror ca sa te obisnuiesti cu sperieturile. Poti sa mergi cu ei la film si sa stai mai mult cu capul aplecat decat sa te uiti spre ecran, daca chiar iti e asa de frica.