| Miki123 a întrebat:

Am 14 ani si vreau sa ma combin cu una de 16...care imi sunt sansele de reusita? {[Funda]}

Răspuns Câştigător
| Pearl_7400 a răspuns:

Bunahappy.pai iubirea nu are varstatongue.incearca sa te porti frumos cu fata respectiva, invit-o la un suc pe scurt dai semne ca o placibig grin...iar daca ea simte la fel iti va arata asta prin gesturi si daca vezi ca iti da semne ca te place si ea spune-i ce simti si intreaba-o daca vreti sa aveti o relatietongue. sper ca ti-am fost de ajutortongue. fundabatting eyelashes?

1 răspuns:
| Adela50 a răspuns:

Sti cum e: in dragoste nu exista varsta. Daca fata respectiva chiar simte ceva pentru tine,se va combina cu tine, daca nu simte nimic, nu.Nu ai cum sa faci pe cineva sa te iubeasca cu forta.