| russy a întrebat:

Am 15 ani,dar sinii mici,uneori chiar sint ft geloasa pe prietenele mele care au sinii ft mari,ce sa fac sa scap de aceasta obsesie?

7 răspunsuri:
| toxik a răspuns:

Daca am fi toti la fel ne-am plictisii unii de altii.Ramai asa cum esti.mai bine sa fi naturala decat artificiala happy Gandeste-te ca nu esti singura.sunt multe persoane care considera ca daca au sanii mici au o problema.happy Multumeste-te cu ce ai ca in lume sunt persoane cu probleme mult mai grave happy

| russy explică (pentru toxik):

Mersi frumos de raspuns, si de sfat totodata

| russy explică (pentru toxik):

Mersi frumos de raspuns si totodata de sfat

| Lilia2621 a răspuns:

Nu pot sa zic ca te inteleg, caci eu ii am destui de mari, dar crede-ma ca uneori nu-mi plac ca sunt prea mari si i-as dori mai mici. Dar ca poti sa-i masezi in fiecare zi cate 10 minute pe zi, si se fac mai frumosi si mai mari.
Apropo, ca sa scapi de acesta obsesie gindeste-te ca daca nu ai sinii mari cu siguranta ai alte lucruri frumoase, cum corpul, fata, fundul. Si cite fete au sinii mici si vad ca nici una nu a murit, si au prieteni si sunt cu mult mai fericite ca unele fete care au sini mari. Nu e o problema, si baietii care cauta fete cu sini mari se indragostesc de sini da nu de fata, si le doresc doar in pat. Fii linistita si nu trebuie sa fii geloasa pe prietenele tale, ca cu siguranta ai lucruri cu mult mai presus decat ele.

| russy explică (pentru Lilia2621):

Da probabil asa este, mersi mult

| anqz a răspuns (pentru Lilia2621):

eu pot sa zic ca te inteleg, dar eu ma multumesc cu ce am! la fel cum a zis si alina baietii cauta asta la o fata, dar stai linistita ca nu doar asta.

| TabooR a răspuns:

Nu toti barbati se uita la sani! Adica o femeie nu o judecam daca are sani mari sau mici happy Vad in poza aia, ca esti destul de draguta! Dai incolo de sanitongue