| nyckol6 a întrebat:

Am 15 ani jum
nu mai suport. vreau sa slabesc rapid. ajutorthinking
am 1.61 si cam 55 kg... dar numai suport. am incercat dieta balerina. d ar nu stiu mergethinking

help mebig grin

evident ca

Răspuns Câştigător
| AnnyXoxo a răspuns:

Pai. eu am slabit cu dieta balerina apreape 7 kg intr-o saptamana si ceva. happy. dar trebuie sa faci sport, abodomene :-x sa bei 3 l de apa pe zi :d eu am baut si 4. winking nu trebuie sa inlocuiesti nimic din ce este in dieta. doar cafeaua cu ceaiul. dar sa fie ceai verde. Este cel mai bun! :d. Si mama mea a slabit cu dieta Balerina 12 kg in 2 saptamani aproape 3 si nu s-a mai ingrasat la loc. :d este super eficienta.

daca nu merge poti incerca si alta ca de exemplu' cea 1/1/1 adica disociat :d

in prima zi mananci doar fructe fructe si legume. cate vrei tu! :d si bei apa sau poti sa bei intre 1-4 cani ceai verde ca te ajuta mult. neindulcithappy

ziua doi doar lactate.happy

ziua trei doar carne.happy mama a slabit si cu asta dar mai putin. aproximativ 7 kg intr-o luna aproapewinking

2 răspunsuri:
| Jacquelinor a răspuns:

Ai putea încerca dieta pe bază de supă de varză. Deși strictă, este foarte rapidă și nu doar că slăbești 5-7 kg într-o săptămână, ci și elimini toxinele din corp. Este indicat să faci o pauză de o săptămână, dacă vrei să repeți dieta de mai multe ori.

Uite un link cu informații despre dietă. Succes!
http://www.eva.ro/......-3052.html

| nyckol6 explică:

Mersi anixoxo