| vladyk777 a întrebat:

Am 15 ani nu am fost niciodata la o discoteca. Prietenii imi propun sa merg cu ei la discoteca, ce sa fac sa merg sau sa refuz, iar daca accept ce se face de obicei la o discoteca?

Răspuns Câştigător
| LERA_7476 a răspuns:

Spre marea surprindere la discoteca se... DANSEAZA. Eu zic ca la aceasta virsta e bine sa mergi la discoteca nu sta acasa si te plictisi. Fii la curent cu piesele moderne vezi si tu in oglinda daca te poti misca bine sa nu fii ridicol. Acuma depinde la ce disco mergi, acolo se mai bea, fumeaza chestii, isi mai da lumea pumni. tu fii cuminte si totul va merge ok big grin

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sincer daca mergi la discoteca acolo agati si tu fete le mai prinzi la un sex dar pentru asa ceva nu se merita daca ai fi major da dar asa mic ca tine mai bine nu mergi si te ocupi de studii, uitate la mine am 20 de ani si niciodata n-am fost la discoteca e mult zgomot sunt prosti care cauta bataie si nu mi se pare un loc interesant.

| Larisa a răspuns:

Eu zic sa mergi la discoteca atunci cand iti doresti tu, nu prietenii tai.Nu te lasa condus de anturaj, si gandeste-te de doua ori iainte sa faci ceva. Sper ca raspunsul meu ti-a fost de folos

| DjBl3ndar a răspuns:

Pai ce sa faci la o discoteca, gandeste-te si tu putin. Dansezi, te distrezi, pe la discoteca lumea se mai si bate, dar macar sa iei si tu o fata la dans. Dar depinde si la ce fel de disco mergi. Si la disco mergi cand vrei tu. Sper ca te-am ajuat big grin. Bafta!

| MaDu222 a răspuns:

Si eu am 15 ani si merg de un an la disco. du-te si distreaza-te. la discoteca se danseaza, se bea, fumeaza. etc. ai grija ca se mai intampla si batai. dar daca esti la locul tau nu o sa se intample nimic big grin