| anonimasdfghj a întrebat:

Am 15 ani si am luat 5 pastile paracetamol. dupa am mancat iaurt.o sa se intample ceva rau?

Răspuns Câştigător
| katajkvs a răspuns:

Dacă pisai pastilele și le trăgeai pe nas mai era ceva. Nu mori de la câteva pastile și un iaurt. Poate o să-ți fie rău, dar ceva grab nu o să pățești. Dacă ești îngrijorat/ă, vomită-le. laughing

3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Ingrijorator este ca ai luat 5 pastile nu iaurtul. De ce nu apelezi la parintii tai in loc sa iei pastile dupa ureche? Asta daca nu au facut ei prostia asta.

| anonimasdfghj explică (pentru WaterDrop):

O sa ma certe daca le zic..am auzit, ca iaurtul este bun pentru asa ceva si am mancat

| Curioasa22 a răspuns:

Cel mai sigur o sa ti se faca rau!