| matadoru a întrebat:

Am 15 ani si am mustata(e cam maricica) cum pot sa scap de ea?

Răspuns Câştigător
| Ana-Maria94 a răspuns:

Poi da-o jos, adica cumparati o crema depilatoare, ungete in zona si asteapta putin, apoi mergi la baie si te speli si te freci cu ceva mai aspru care so indeparteze si gata.Si nu fa prostia cu lama.

12 răspunsuri:
| alxgh46_2390 a răspuns:

Sa te depilezi

| FemeiaPaiangan a răspuns:

Alta intrebare stupida. Tu ai auzit de ras? Nu ai auzit de lame Gillete?laughing

| matadoru explică:

Pai cu ce sa ma depilez?

| SEAL a răspuns:

Eu am 16 ani si ma rad de la 14 jumate

| Dizzydizz a răspuns:

Cu lama cu ceara
cu aparatthinking
cel mai usor si mai putin costisitor e cu bigul

| Zâmbărici a răspuns:

Sunt benzi de ceara rece pentru depilat baiete, sau alege si tu bigu', daca nu ia o penseta si o oglinda si da-i drumulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bigu e cel mai tare

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

O poti lua cu ceara, dar e cam dureros. Cel mai simplu cu bigul. Pup.

| andreii2 a răspuns:

Ai mustata?
Trebuie sa te operezi cat mai repede.straight face

| cockie_green a răspuns:

Sa te razi ...doamne ce intrebare stupidarolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 12 ani, am si barba si mustata [ mari nu gluma se vad din departare ]. si imi place mult asa.winking las-o sa creasca ca merita. eu nu vreau sa ma rad [ nu-s nebun. ce barbat esti daca nu ai par pe fata deloc ]winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand o penseta. la 2 luni dupa ce m-am pensat d-abia ca a crescut 0.01 mm. marog.nu a crescut mai deloc