| Loredana1209 a întrebat:

Am 15 ani si mi se spune foarte des ca sunt foarte slaba. sa fiu sincera nu observ asta. m-am impacat cu gindul ca imi place cum arat in general. nu am primit "comentarii" neplacute pina nu am intrebat citeva persoane cum arat. au spus ca am picioare slabe. am citit in net ca cu timpul mi se va depune grasime. orice as minca nu ma ingras. fac zilnic exercitii pentru picioare si fese(de alea care sa-mi faca fundul putin mai mare si sa se depuna putina grasime pe pulpe) si nu prea vad rezultate. la varsta asta as putea vedea rezultate bune in urma exercitiilor sau chiar e in zadar? in cit timp se observ schimbarile.

3 răspunsuri:
| Divy a răspuns:

Tu pentuu ce anume vrei să ai fund mai mare și să ai grăsime pe pulpe te iei și tu după toate obositele și vrei să te expui și nu ști cum?
Tu acum ai picioare de gazelă/căprioară și vrei să le faci de porc, că asta rezultă că în timp te vei dezvolta oricum și vei avea forme.
În loc să fi mândră cum ești că ești aparte tu vrei în turma de vite.
Schimbările le observi după in timp -.-

| CocaColaRO a răspuns:

Eh..pe parcurs o sa te dezvolti, asa zisa dezvoltare. Dar chiar nu stiu pentru ce iti trebuie, esti slaba? Bravo tie, alte persoane poate isi doresc sa fie ca tine. Si eu sunt inalt, am 1.81 si primesc observatii, chiar comentarii neplacute pe strada gen,, Baiatu, date jos de pe cal,, Dar nu-i bag in seama. Si daca intrebi asta din cauza baietilor, si eu sunt baiat dar sunt genul mai,, invechit,, Nu ma uit la frumusetea exterioara si cea interioara..ai grija ca la un moment poate sa ti se intoarca roata, o sa vrei sa slabesti, doamne fereste.Si mda, nu cred ca esti tu asa de urata :** :3 Ciao! :**
Funda?

| AndreeaAndree1514 a răspuns:

Eu sunt de parere ca trebuie sa te simti tu bine in pielea ta si restul e Can-Can! happy Adica gura lumii niciodata nu o opreste in sensul ca daca esti prea slaba o sa auzi: "vai ce slaba e saraca, nu manaca deloc are probleme" pe partea cealalta, daca esti prea grasa o sa auzi "pfffiu ce grasa e si nu face nimic ca sa slabeasca" Deci cum spuneam: Foaie verde loboda/Gura lumii sloboda! Incearca sa te multumesti cu faptul ca esti slaba pentru ca multi fac sacrificii sa arate asa! Si pun pariu ca multe fete/femei de invidiaza! Asa ca nu ai de ce sa iti faci griji! Mult succes!