| Vicutsa a întrebat:

Am 15 ani si prietenul meu vrea sa faca sex cu mine...cum sa-i spun sa nu-l ranesc?

4 răspunsuri:
| Static a răspuns:

Pai spune-i scurt, sti, nu sunt pregatita!, sau daca nu intelege explica-i: Daca vor afla parinti mei? sau ai tai?! se poate intampla orice! poti risca sa ramai insarcinata. Tu decizi

| sweettyyyy a răspuns:

Presupun ca tu nu vrei asta?
Spune-i ca inca nu esti pregatita pentru pasul acesta!
Si daca te iubeste, imi inchipui sa te inteleaga, si sa nu te paraseasca`!happy
Sper ca te-am ajutat`!

| BeBo a răspuns:

Pai daca tu ai 15 ani si el vrea sa faca sex cu tine eu una nu cred ca el te iubeste si in plus ai 15 ani cum poata sa-ti ceara sa faci sex cu el?

spune-i ca nu vrei sa faci sex c el ca e prea devreme s in plus ai tot timpul ca sa faci sex si daca ii spui ca nu vrei sa fgaci sex cu el ca e prea devreme etc... r asa iti dai seama daca te iubeste sau daca vrea doar sa faci sex cu el

baftaa!kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ca tu crezi ca esti prea mica.si ca vrei sa mai astepti un an-doi si poate atunci...
baffta