| anonimaaa05 a întrebat:

Am 15 ani si sânii destul de mari, dar cam lăsați, daca m-as pune la niște exerciții i-as putea ridica? Sau cum altcumva as putea face?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ai putea sa mai slabesti, fiindca atunci se reduce si tesutul adipos din compozitia sanilor, iar ei usurandu-si greutatea se vor ridica.

| anonimaaa05 explică (pentru Violleta2022):

Mulțumesc! aveți idei de ce exerciții as putea face? sau nu are nicio legatură

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonimaaa05):

Poti alerga zilnic 5-10km, poti inota 1 ora, poti juca tenis 1-2 ore pe zi, poti alera cu bicicleta cate 10-20km pe zi samd.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să respiri.

| anonimaaa05 explică (pentru anonim_4396):

Chiar cautam un raspuns serios?

| anonimaaa05 explică:

Va rog chiar vreau un raspuns serios si de ajutor