| aida123 a întrebat:

Am 15 ani si sunt cu un baiat de 3 luni... el ar vrea sa facem dragoste si sincer si eu as vrea pentru ca tin ff mult la el,,, el mia sp ca daca nu vreau nu e nici o problema ca el e dispus sa ma astepte pentru ca ma iubeste... voi ce credeti ca ar trebui sa fac?happy

Răspuns Câştigător
| PrecioussGirl a răspuns:

Pei daca el ti-a zis asa atunci fii fata desteapta si mai asteapta. hello ai 15 ani!
trebuie sa mai astepti sa mai cresti un pic. te-as sfatui sa iti incepi viata sexuala de 17-18 in colo.
cu cat te asteapta mai mult cu atata iti dovedeste ca te iubeste cu adevarat.
gandeste-te ca poate ceea ce simti tu nu e chiar dragsote, poate sa fie ceva trecator si dupa aceea o sa iti para rau.
si daca nu o sa ma asculti si o sa o faci cu el atunci va sfatuiesc sa va protejatzi. de ce? ca sa nu ramai insarcinata si ca sa nu iei vreo boala. o sa zici " aa pei da il cun si nu are nimic baiatu".
ei bine el poate sa aiba vreo si fara sa stie el.
si chiar daca o faci acum sau mai in colo, te-as sfatui sa o faci cu baiatul respectiv cel putin 5 luni.chiar daca tu o sa mai fi sau nu virgina. pentru ca nu ai de unde sa stii ce se ascunde sub fata aia de baiat cuminte.
asta e parerea mea si asa te sfatuiesc sa procedezi, dar tu faci cum consideri :*.
eu am 16 ani si inca sunt virgina. happy si ma mandresc cu asta.

3 răspunsuri:
| TeIubesccc a răspuns:

S`o lasi mai moale cu astea. Doar dupa 3 luni. probabil vei regreta daca o vei face de acum.

| pufulete_5719 a răspuns:

Sa mai estepi logic...nu ti se pare ca esti c-am mica? mai asteapta 2-3 ani eu stiu

| Roxyuy a răspuns:

Sa astepti ca esti prea mica.Gandeste-te ce faci daca te lasa dupa...ramai singurica asa ca ai rabdare ca e timp destul.