| alexdru a întrebat:

Am 15 ani si sunt virgin am o prietena de 14 ani se ea este virgina vrems a afcem sex cum sa facem!

5 răspunsuri:
| bebitzuluy a răspuns:

Mai asteptati! Inca nu e momentul!

| unione a răspuns:

:p, Va duceti in parc, va tineti de mana si va pupati pe buzisoare si...ATAT!
La varsta voastra asa se face dragoste, ok?
Ah, ati mai putea face dragoste, facand temele impreuna si sa va ajutati reciproc la ce nu stiti!

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mai asteptati, la varsta asta riscurile pentru ea sunt mult prea mari.

| shtephie a răspuns:

Unioane are dreptatehappy

| I0nutzU a răspuns:

Sa iti spun sincer? nu ie problema daca ai prietena la 15 ani ca si eu am tot aceeasi varsta aproape 15 dar problema e legata de sex mai bine nu! prietena ta nu ie dezvoltata atat de mult incat sa faca sex! dar eu iti zic sa astepti si bafta!