| TamasSebastyan123 a întrebat:

Am 15 cm lungime și 13.50 cm circumferința, cu asemenea dimensiuni nu cred ca îmi pot satisface partenera, vreau un penis de minim 18 cm pentru ca partenera mea sa nu ma înșele, ce ma fac?, am 18 ani

4 răspunsuri:
| user937483737banned a răspuns:

Nu conteaza marimea daca chiar te iubeste, daca pune accent pe asta fugi de femeile de genul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te faci negru

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Esti bine asa cum esti si o poti satisface dupa ce o cunosti mai bine. Veti descoperi impreuna cum.
Femeile nu inseala pentru asta, pacat ca ti-a intrat ideea asta in cap. Te indrepti spre esec in orice relatie daca gandesti asa.
In orice caz, exista mansoane sa obtii lungimea dorita, la fel cum exista jucarii pentru placerea ei.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Eu nu cred ca ai 13 cm in circumferinta, mai masoara