| pikco a întrebat:

Am 16 ani aproape 17) daca as incepe sa practic dansurile, oare este vreo sasnsa s fc cat de cat performatse?))) N-am dansat niciodata, doar in copilarie).
Vreau sa fc ceva sport( n-am nici cea mai vaga idee. idei va rog :*

1 răspuns:
| xilotto a răspuns:

Poi performanta se face(de obicei) cam de la varsta de 6 ani, dar asta depinde de cat de mult vrei tu sa faci un sport, de talent, de ambitie. Eu iti urez bafta in tot ceea ce vrei sa faci tongue