| Chocolate a întrebat:

Am 16 ani si 1.72. Majoritatea celor din familia mea sunt inalti, mai ales barbatii(peste 1.80). Intrebarea mea estemai am şanse să cresc?

4 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

CEAu:*
da mai ai sanse pentru ca pana la varsta de 18ani crestem.insa nu cred ca o sa mai cresti foarte multhee hee

| dana85 a răspuns:

De crescut poti sa cresti pana la 21 de ani. Dar nu este lege universal valabila sa ai inaltimea celor din familia ta. Trimite-mi un mail si o sa-ti spun o metoda de inaltare.

| Wanna_1916 a răspuns:

Cat vrei sa mai crestihee hee? Mi se pare ca esti destul de inalta si mai ales pentru varsta ta, si oricum pana la 18 ani mai ai timp sa cresti.

| Chocolate explică:

As fi foarte fericita daca as ajunge la 1.75big grin